سوسیس تخم مرغ

0
(0)

سوسیس تخم مرغ قهوه خانه ای عمارت با طعم بی در بهترین رستوران های سرخاب کرج به همراه طرز پخت و انواع روش های پخت این غذای خوش مزه خاطره انگیز در همین صفحه. همچنین شما می توانید انواع سوسیس تخمه مرغ با رب و سیب زمینی و پنیر پیتزا را از طریق تماس با شماره های ثبت شده در سایت به صورت آنلاین سفارش دهید و یا برای رزو هماهنگ کنید.

سوسیس تخم مرغ قهوه خانه ای

شایز بت.نیم به جرات بگیم که سوسی تخم مرغ یه غذای خوش مزه و بسیار خاطره انگیز چو اکثرا تو بچگی برامون درست کردن و خاطره خوبی از سوسیس تخم مرغ برامون مونده و آدمو می بره به اون حال و هوای بچگی و فیلمای لوتی که تلوزیون نشون میداد.

این غذا توی قهوه خونه ها خیلی پرطرفداره و هم به صورت وعده صبحانه و هم وعده های نهار و شام سرو میشه.

تو ادامه ما چند مدل پرطرفدار این غذا رو به همراه طرز پخت سوسیس تخم مرغ قهوه خانه ای و دستور پخت اون براتون آوردیم.

مواد لازم

 • تخم مرغ 2 عدد
 • 200 گرم سوسیس
 • ادویه کاری نصف قاشق چای خوری
 • نمک و فلفل سیاه و فلفل قرمز به مقدار لازم
 • کره محلی برای انتهای کار

دستور پخت

خب به نظر همه میدونیم که مرحله اول آماده کردن مواد هست و برای این کار هم ما اول سوسیس هارو از پوست درمیاریم و خورد میکنیم.

توصیه میکنیم سوسیس هارو به صورت نگینی خورد کنید تا طعم بیشتری به غذا بده

رستوران عمارت سرخاب

بعد باید سوسی هارو به مرز پخته شدن تفت بدیم تا رنگشون تغییر کنه.

حالا تخم مرغ هارو که از قبل توی یه ظرفی شکوندیم رو روی سوسیس ها میریزیم و ادویه هایی که گفته شده کمی بعد از این که تخم مرغ رو ریختیم به غذا اضافه می کنیم.

حالا یکمی هم میزنیم تا مواد به خوبی با هم مخلوط بشه و بعد میزاریم تا کل مخلوط به آرامی به خوبی بپزه.

توی مرحله آخر پخت کره ریز خورد شده و ترجیها آب شده رو روی سوسیس تخمه مرغ قهوه خانه ای خودمون میریزیم تا عطر و طم خوبی به سوسیس تخم مرغ مون بده.

در آخر بعد از این که کره خوب به خوردش رفت می تونیم بگیم که غذای ما آماده میل کردن هستو می تونیم با نون سنگک و سبزی خوردن و خیارشون اون رو میل کنیم.

سوسیس تخمه مرغ با سیب زمینی

این غذا مثل همون مدل معمولی سوسیس تخم مرغ قهوه خانه ای هست ولی یکمی سنگین تره و برای وعده های نهار و شام مناسب تره.

مواد لازم

 • سیب زمینی نیم کیلو
 • سوسیس نیم کیلو
 • تخم مرغ 4 عدد
 • پیاز یک عدد متوسط کوچک
 • رب گوجه یک قاشق
 • نمک فلفل به اندازه کافی
 • گشنیز و جعفری خورد شده به میزان 2 قاشق غذا خوری

دستور پخت

توی این مدل باید دنه دونه مواد رو جداگاه درست کنید و در آخر اون هارو به هم اضافه میکنیم .

خب اولین مرحله این که پیاز رو رنده کنیم و بزاریم روی گاز با روغن کمی تفت بدیم تا شروع به پختن کنه و بعد باید اون رو کنار بزاریم تا نسوزه . دقت کنید که خوب اون رو هم بنزیدتا نسوزه و مزه و طعم غذا رو خراب ننه

بعد از اون باید سیب زمینی هایی که از قبل به صورت نگینی خرد ردیم رو بریزیم تی تابه و شروع به سرخ کردن اون هها کنیمو

توی انیمورد هم مواضب باشید که سیب زمینی ها رو رها نکنین چجون خیلی سریع یک طرف اون ها می سوزه و طرف دیگه نپخته باقی میمونه .

پس باید به خوب یاون رو هم بنزید تا همه طرف اون پخته بشه.

مرله بعد پختن سوسی س ها هست که ما توصیه میکنیم اون هارو به صورت نگینی خیلی ریز خورد کنیم تا طعم بهتری و بیشتری به فغذا بده.

بعد از این که سوسیس ها رو به خوبی تفت دادیم و رنگ اون ها شروع به تغییر کرد باید اون هارو هم کنار بزاریم.

خحالا یکبار تابه رو روی گاز میزاریم و تمامی مواد که از قبل رو سرهخ کردیم یک جا میریزیم و یه تفت کوچیک میدیم و بعد از اون گشنیز و جعفری خورد شده رو بهش اضافه میکنیم و تا زمانی که عطر اون بلن بشه مخلوط رو با هم تفت میدیم.

بعد از این مرحله مرحله آخر سوسیس تخم مرغ یعنی اضافه کردن تخم مرغ ها هست.

دقت کنید که حتما تخم مرغ هارو از قبل توی یه ظرف تمیز شکسته باشید تا از سالم بودن اون ها مطمئن بشید وبتونید اون هارو بدون این که پوستشون به غذا اضافه بشه به مخلوط اضافه کنید.

بعد از این که تخم مرفغ ها رو اضافه کردید ادویه هارو بهش اضافه کنید و تخم مرغ ها رو به آرامی هم بنزید تا با امخلوط ما کاملا مخلوط بش و عطر طعم مواد رو به خودش بگیره.

بع د از این که تخم کمرغ ها هم پخته شد عذای سوسیس تخم مرغ با سیب زمینی شما آماده میل کردن هست. امیدوارم از این غذا لذت ببرید.

سوسیس تخم مرغ با پنیر پیتزا

خب در قبل تر ما یه غذا با سیب سوسیس و سیب زمینی و پنیر پیتزا رو بهتون آوردیم و در ادامه می خوایم که سوسیس تخم مرغ با پنیر پیتزا رو بهتون آموزش بدیم که یه غذای بسیار خوش مزه و جوون پسنده.

همچنین شما می تونید این غذا رو برای بچه ها درست کنید که بسیار ازش لذت میبرند و می تونه یه غذای تشویی برای اونها به حساب ببیاد.

خب بریم سراغ اصل ماجرا و دستور پخت و مواد لازم برای درست کردن این غذا

مواد لازم

تخم مرغ2 عدد
سوسیس200 گرم
قارچ200 گرم
پنیر پیتزا100 گرم
فلفل دلمهدو قاشق غذا خوری نگینی شده
رب گوجهیک قاشق غذا خوری
نمک و فلفلبه میزان لازم

دستور پخت سوسیس تخم مرغ با پنیر پیتزا

خب ما بهتون مواد لازم رو به صورت جدول آوردیم تا به طور دقیق میزان مواد لازم برای استفاده در سوسیس ختم مرغ  رو هم بدونید و مقدار اون دستتون بیاد و به راحتی بتونید اون طعمی که منحصر به فرد و بسیار لذیذ هست رو بدست بیارید.

خب توی این مدل پخت ما اول باید تمامی مواد رو آماده کنیم یعنی اول باید قارچ و فل فل دلمه ای رو شسته و آماده خرد کنیم.

بعد از اون سوسیس هارو باید به شکل خیلی ریز یا نگینی خرد کنیم. برای این که بتونید خوب ریز کنید ی تونید با رنده های خلال کن هم اون ها رو به شکل خلا ل های ریز در بیاری که خیلی جالب بمیشه.

خب برای شروغ ما باید قارچ رو توی تابه بریزی م و ون هارو سرخ کنیم تا آّ اون ها کشیده بشه. دقت کنید که نباید قارج ها به تابه بچسبه و قبل از این که کامل خشک بشه اون هارو از تابه خارج کنید.

بعد کاری که میکنیم اینه که سوسیس هارو داخل تابه با روغن کافی میریزیم و سرخ می کنیم و بعد از این که رنگ اون ها شروع به تغییر کردن کرد ارج هارو ه از قبل آماده کرده بودیم رو بهش اضافه میکنیم و دوباره کمی مخلوط رو هم میزنیم.

بعد از این که مخلوط رو به خوبی هم زدیم فلفل دلمه ای و رب رو به مخلوط اضافه میکنیم و دوباره هم میزنیم وتا مخلوط یه دستی بدست بیاد.

همچنین ببینید

چلوکباب برگ عمارت

بعد باید تخم مرغ هارو که از قبل اخل ظرفی شکستیم رو به مخلوط سوسیس تخم مرغ مون اضافه کنیم. و ادویه های خودمون رو هم به مخلوط اضافه میکنیم

همین کهک تخم مرف شره به سفت شد کرد پنیر پیتزار رو به صورت پخش روی مخلوط میریزیم و میزاریم که آب بشه و تخم مرغ هم همین زمان داره خود ش رو میگیره.

بعد از این که مخلوط خدش رو گرفت روشو برمیگردونیمو میزاریم کمی روی پنیر پیتزا ها هم حرارت بخره وبعد از این مرحله می تونید نصف مخلوط رو ری بثقیه برگردونید و از تابه برای میل کردن خارج کنید. تو این مرحله دیگه غذای شما آماده میل کردن هست و می تونید با خیارشور و کاهو نوش جان کنید.

سخن آخر

توی این مطلب خواستیم بهتون طرز تهیه سوسیس تخم مرغ قهوه خانه ای رو به همراه سوسیس تخمه مرغ با رب و گوجه و پنیر پیتزا رو بهتون آموزش بدیمو شما می توتنید با مراجعه به رسوتران عمارت تهراندشت که بهترین رستوران این منطقه در سرخاب هست انواع سوسیس تخمع مرغ با پنیر پیتزا و سایر مدل هارو سفارش بدید.

چطور بود؟ رای دهید!

برای رای روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای 0

هیچ امتیازی ثبت نشده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا